Wykaz osób otrzymujących w 2015 roku nagrody i wyróżnienia sportowe
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia informuje, iż zgodnie z Uchwałą Nr XIII/134/11 Rady Gminy i Miasta Bogatynia z dnia 9 maja 2011 roku w sprawie okresowych stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień przyznawanych przez Gminę Bogatynia za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym:
NAGRODY SPORTOWE OTRZYMUJĄ:
I. Wędkarski Klub Sportowy „Kormoran”:
1. Jerzy Przetacznik Bogatynia– Nagroda I stopnia dla działacza i trenera
2. Teresa Nowak Bogatynia – Nagroda indywidualna II stopnia dla zawodnika
3. Krystyna Przetacznik Bogatynia - Nagroda indywidualna II stopnia dla zawodnika
II. Ludowy Klub Sportowy „Pogoń” Markocice:
4. Jarosław Czekański Bogatynia – Nagroda II stopnia dla zawodnika i działacza
5. Michał Hartwig Bogatynia - Nagroda II stopnia dla zawodnika i działacza
6. Michał Marszałek Bogatynia - Nagroda II stopnia dla zawodnika i działacza
7. Zbigniew Tyszkiewicz Bogatynia - Nagroda II stopnia dla zawodnika i działacza
8. Kazimierz Kopiec, Bogatynia - nagroda II stopnia dla działacza
III. Uczniowski Klub Sportowy „Smecz”:
9. Stanisław Nowak, Bogatynia - Nagroda I stopnia dla trenera
10. Jakub Zdybel, Bogatynia - Nagroda I stopnia dla trenera
IV. Klub Sportowy "Rackets":
11. Dariusz Olechnik, Bogatynia - Nagroda I stopnia dla działacza
V. Uczniowski Klub Sportowy „Patomswim”:
12. Paweł Mielnik, Bogatynia - Nagroda I stopnia dla trenera
13. Tomasz Bieżuński, Bogatynia - Nagroda I stopnia dla trenera
14. Piotr Zalewski Bogatynia - Nagroda indywidualna II stopnia dla zawodnika
15. Krystian Rogulski, Bogatynia - Nagroda indywidualna II stopnia dla zawodnika
16. Kamil Janas Bogatynia - Nagroda indywidualna II stopnia dla zawodnika
VI. Międzyszkolny Klub Sportowy „Szerszeń”:
17. Piotr Wyroba, Bogatynia - Nagroda I stopnia dla trenera i działacza
18. Tomasz Pistiolis, Zgorzelec - Nagroda I stopnia dla trenera
19. Tomasz Dróżdż, Sieniawka - Nagroda I stopnia dla trenera
20. Cezary Marcinak Bogatynia – Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
21. Wojciech Pichowicz Bogatynia – Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
22. Bartosz Kempski, Bogatynia - Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
VII. Stowarzyszenie Sportowe „Gladiator”:
23. Magdalena Talarczyk, Bogatynia - Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
24. Tomasz Fuławka Bogatynia - Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
25. Michał Litwin - Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
VIII. Uczniowski Klub Sportowy El-Tur przy SP Nr 3 w Bogatyni:
26. Waldemar Gałażewski, Porajów - Nagroda I stopnia dla trenera i działacza
27. Tomasz Gałażewski, Porajów - Nagroda I stopnia dla trenera
28. Aleksandra Czarniecka, Bogatynia - Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
IX. Klub Sportowy „Grom”
29. Kornelia Darłak Bogatynia - Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
30. Joanna Klemens Bogatynia - Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
31. Patryk Mróz Bogatynia - Nagroda indywidualna II stopnia dla zawodnika
32. Oliwier Majewski Bogatynia - Nagroda indywidualna II stopnia dla zawodnika
33. Michał Drozdek Bogatynia - Nagroda indywidualna II stopnia dla zawodnika
34. Małgorzata Parada Bogatynia - Nagroda indywidualna II stopnia dla zawodnika
35. Jacek Sadowski Bogatynia - Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
36. Paweł Michniewicz Bogatynia - Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
37. Łukasz Ślusarczyk Bogatynia Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
38. Bartosz Samulski Bogatynia Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
39. Paweł Darłak, Bogatynia - Nagroda I stopnia dla trenera i działacza
40. Ewa Darłak, Bogatynia - Nagroda I stopnia dla trenera i działacza
X. Miejski Klub Sportowy „Granica”:
41. Jacek Panfil, Bogatynia - Nagroda I stopnia dla działacza
42. Ireneusz Słomiak, Sieniawka – Nagroda I stopnia dla trenera
43. Ryszard Szydło Bogatynia – Nagroda I stopnia dla trenera
44. Adriana Achcińska, Bogatynia – Nagroda indywidualna I stopnia dla zawodnika
45. Roman Giedrys, Bogatynia - Nagroda II stopnia dla działacza
46. Janusz Kuczko Bogatynia - Nagroda II stopnia dla działacza
47. Adrian Cieślik Bogatynia - Nagroda II stopnia dla trenera i działacza
48. Marcin Gawlik Bogatynia - Nagroda II stopnia dla działacza
49. Sebastian Mikulski Bogatynia - Nagroda II stopnia dla działacza
50. Łukasz Duduć Bogatynia – Nagroda II stopnia dla działacza
51. Sebastian Fularz Opolno Zdrój – nagroda II stopnia dla działacza
52. Dawid Kostrzewa Bogatynia – Nagroda II stopnia dla działacza
XI. Uczniowki Klub Sportowy FA Bogatynia
53. Adrian Pawelczyk Bogatynia – Nagroda I stopnia dla Trenera
54. Maciej Kameduła Bogatynia – Nagroda I stopnia dla trenera
WYRÓŻNIENIA SPORTOWE (DYPLOMY) OTRZYMUJĄ:
I. Wędkarski Klub Sportowy „Kormoran”
1. Kamil Walczak
2. Kamil Stecewicz
3. Kacper Hryniewicz
4. Emilia Cholewa