Wykaz osób otrzymujących w 2015 roku stypendia sportowe
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia informuje, iż zgodnie z Uchwałą Nr XIII/134/11 Rady Gminy i Miasta Bogatynia z dnia 9 maja 2011 roku w sprawie okresowych stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień przyznawanych przez Gminę Bogatynia za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym, stypendia sportowe otrzymują:
I. Wędkarski Klub Sportowy „Kormoran”
1. Kacper Hryniewicz, Radzimów Dolny
2. Kamil Walczak, Bogatynia
3. Kamil Stecewicz, Bogatynia
II. Uczniowski Klub Sportowy „Smecz”:
4. Marcin Nowak, Bogatynia
5. Patryk Płaza, Bogatynia
6. Rafał Jakiel, Bogatynia
7. Ewelina Olechnik, Bogatynia
8. Liwia Szatkowska, Bogatynia
9. Oliwia Lorek, Bogatynia
10. Natalia Kazimierska, Bogatynia
11. Hanna Piotrowska, Bogatynia
III. Uczniowski Klub Sportowy „Patomswim”
12. Kamila Ślązak, Bogatynia
13. Olga Szczotka, Bogatynia
14. Roksana Prądzyńska, Bogatynia
IV. Międzyszkolny Klub Sportowy „Szerszeń”:
15. Cezary Marciniak, Bogatynia
16. Wojciech Pichowicz, Bogatynia
17. Bartosz Kempski, Bogatynia
18. Patrycja Górowska, Bogatynia
19. Sandra Wanat, Bogatynia
20. Anna Dworak, Bogatynia
21. Piotr Kosiorek, Bogatynia
22. Magdalena Pawłowska, Bogatynia
23. Olga Wyrwińska, Bogatynia
24. Dawid Żelazo, Opolno zdrój
25. Radosław Popławski, Opolno Zdrój
V. Klub Sportowy „Grom”:
26. Kornelia Darłak, Bogatynia
27. Joanna Klemens, Bogatynia
28. Patryk Mróz, Bogatynia
29. Oliwier Majewski, Działoszyn
30. Michał Drozdek, Bogatynia
31. Małgorzata Parada, Wyszków
32. Jacek Sadowski, Bogatynia
33. Paweł Michniewicz, Bogatynia
34. Łukasz Ślusarczyk, Bogatynia
35. Bartosz Samelski, Działoszyn
VI. Miejski Klub Sportowy „Granica”:
36. Adriana Achcińska, Bogatynia
VII. Uczniowski Klub Sportowy EL-TUR przy SP Nr 3 w Bogatyni:
37. Aleksandra Czarniecka, Bogatynia
38. Krzysztof Łukasiewicz, Legnica
39. Tomasz Jankowiak, Polkowice
40. Piotr Jankowiak, Polkowice
41. Patrycja Wilk, Zgorzelec
42. Wojciech Jakubowski, Polkowice
43. Wiktoria Olszewska, Bogatynia