Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Bogatynia

Kolorowy pasek

Zarządzenie Nr 91/2015 w sprawie powołania składów osobowych obwodowych komisji ds. referendum ogólnokrajowego na terenie Miasta i Gminy Bogatynia zarządzonego na dzień 06.09.2015r.

ZARZĄDZENIE Nr  91 /2015

Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia

z dnia 13.08.2015r.

w sprawie powołania składów  osobowych obwodowych komisji ds. referendum ogólnokrajowego na terenie Miasta i Gminy Bogatynia zarządzonego na dzień 06.09.2015r.

Na podstawie art. 13 ust.1 Ustawy z dnia 14 marca 2003r. o Referendum ogólnokrajowym   (Dz.U. z 2015r. poz.318) - zarządzam co następuje:

§ 1

  1. Dla przeprowadzenia  głosowania w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 06.09.2015r. powołuje się na terenie miasta i gminy Bogatynia  23 obwodowe komisje ds. referendum w następujących składach.

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 1
Świetlica wiejska ul. Główna 20, Kopaczów 

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Ryszard Maksymilian Modrzyński         Porajów 
2.         Stanisław Spich                                       Kopaczów
3.         Julia Klaudia Wąsicka                             Kopaczów
4.         Piotr Locher                                             Bogatynia
5.         Angelika Elżbieta Maź                             Kopaczów
6.         Zbigniew Józef Wąsicki                          Kopaczów
7.         Anna Piątek                                              Bogatynia             

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 2
Strażnica  Ochotniczej Straży Pożarnej ul. Rolnicza 1b, Sieniawka 

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Joanna Gabriela Rybicka                       Porajów
2.         Patryk Sebastian Stefaniak                     Porajów
3.         Radosław Adam Sawicki                        Sieniawka
4.         Agnieszka Anna Solecka                        Porajów
5.         Izabela Magdalena Mereżyńska            Bogatynia
6.         Miłosz Bartłomiej Pietrucha                    Porajów 
7.         Jakub Leszek Kula                                   Sieniawka
8.         Michał Andrzejewski                               Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 3
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Górnicza 1C, Porajów

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.          Agata Dorota Modrzyńska                     Porajów
2.          Paulina Anna Stefaniak                         Porajów
3.          Zygfryd Nowak                                         Kopaczów
4.          Dominik Mruk                                          Porajów
5.          Adam Sebastian Maź                             Kopaczów
6.          Grażyna Wiesława Świątkowska         Porajów
7.          Anna Maria Choja                                   Bogatynia
8.          Marta Frońska                                         Porajów

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 4
Publiczna Szkoła Podstawowa ul. Świerczewskiego 7,  Opolno-Zdrój

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Krystyna Maria Okorska                         Porajów
2.         Halina Wasilewska Szklarek                Bogatynia
3.         Barbara Stanisława Kowalska             Opolno-Zdrój
4.         Kamila Renata Czarnojańczyk              Bogatynia
5.         Krzysztof Grzegorz Sienkiewicz             Bratków
6.         Ewa Chmielarska                                   Opolno-Zdrój
7.         Danuta Sroka                                           Opolno-Zdrój
8.         Edyta Kierman                                          Opolno-Zdrój      

 OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 5
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, Działoszyn 33

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Marzena Ewa Mikołajczyk                       Bogatynia
2.         Paweł Józef Ganiberzin                          Wyszków
3.         Maria Komil                                              Działoszyn
4.         Irena Maria Włos                                     Działoszyn
5.         Teresa Katarzyna Krasnowska              Wyszków
6.         Anna Bożena Legeżyńska                      Bratków
7.         Bożena Ganiberzin                                  Wyszków
8.         Joanna Byczek                                        Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 6
Dom Kultury ul. Ogrodowa 1, Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Irena Baran                                               Bogatynia
2.         Władysław Marian Florja                        Bogatynia
3.         Jolanta Zasońska                                    Bogatynia
4.         Andrzej Mieczysław Locher                     Bogatynia
5.         Katarzyna Jakubaszek                             Bogatynia
6.         Anna Ewa Stojek                                      Bogatynia
7.         Teresa Janina Młodzianowska             Bogatynia
8          Agnieszka Izabela Urbańska                 Bogatynia
9.         Monika Dorota Pierzchalska                  Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 7
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z siedzibą w Bogatyni
ul. Młodych Energetyków 24

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Arkadiusz Mikołajczyk                            Bogatynia
2.         Wiesław Leszek Bąk                                Bogatynia
3.         Ewelina Teresa Baranek                         Bogatynia 
4.         Alina Katarzyna Piekutowska                 Bogatynia
5.         Michał Tomasz Nowak                            Bogatynia
6.         Zbigniew Cikacz                                     Bratków 
7.         Renata Sokołowska                                Bogatynia
8.         Magdalena Iwona Biniasz                      Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR  8
Sala Sportowa w byłym gimnazjum nr 2 ul. Daszyńskiego 53, Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Marta Małgorzata Janik                           Bogatynia
2.         Mariola Teresa Poddębniak                   Bogatynia
3.         Damian Stanisław  Otrociuk                   Bogatynia
4.         Teresa Faderewicz                                  Bogatynia
5.         Alicja Caban                                             Bogatynia
6.         Dorota Stanisława Skiba                         Bogatynia
7.         Joanna Jadwiga Kaczkowska                Bogatynia
8.         Marek Stanisław Morzyński                    Bogatynia
9.         Magdalena Pływacz                                Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 9
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1  ul. Plac Bohaterów Warszawy 1, Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Anna Lewandowska                                Bogatynia
2.         Irena Furmanek                                       Porajów
3.         Stanisław Arsan                                       Bogatynia
4.         Dominika Małgorzata Brzuchalska        Bogatynia
5.         Dominika Stanisława Żabicka                Bogatynia
6.         Norbert Artur Dąbrowski                         Bogatynia
7.         Magdalena Halina Raba                         Bogatynia
8.         Ewa Roksana Gaszewska                      Bogatynia
9.         Renata Marciniak                                    Bogatynia             

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR  10
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
ul. Daszyńskiego 29, Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Mateusz Patryk Świątkowski                  Porajów
2.         Anna Izabela German                             Bogatynia
3.         Joanna Irena Otrociuk                            Bogatynia
4.         Kamilla Kowalska                                   Bogatynia
5.         Małgorzata Bielińska                              Bogatynia
6.         Dariusz Skiba                                          Bogatynia
7.         Tarsylia Kazimiera Gałecka                  Bogatynia
8.        Dorota Magdalena Wiśniewska            Bogatynia
9.         Edyta Byczek                                            Bogatynia             

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 11 
Hala Sportowa ul. Sportowa 8,  Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Natalia Horodecka                                  Bogatynia
2.         Dawid Mariusz Szczepanik                     Bogatynia
3.         Anna Palikowska                                     Bogatynia
4.         Aneta Agnieszka Zając                           Bogatynia
5.         Janina Ewa Grzechnik                            Bogatynia
6.         Edyta Dorota Opałka                              Bogatynia
7.         Teresa Krowiak                                        Bogatynia
8.         Jan Hadasz                                              Bogatynia
9.         Ewa Renata Duda                                    Bogatynia             

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUMNR  12
Publiczne Gimnazjum nr 1 ul. Chopina 15, Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Irena Motylska                                         Porajów
2.         Ernest Daniel Krzyszkowski                   Bogatynia
3.         Violetta Anna Kowalska                          Bogatynia
4.         Jolanta Bronisława  Bałandin                Bogatynia
5.         Marlena Siwacka                                     Bogatynia
6.         Justyna Iwona Jurczyńska                     Krzewina
7.         Kamil Łukasz Stemler                              Bogatynia
8.         Linda Zielewska                                      Bogatynia
9.         Marta Marzena Fitas                                Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUMNR 13
Bogatyński Ośrodek Kultury
ul. II Armii Wojska Polskiego 1,  Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Barbara Beata Matysiak                           Bogatynia 
2.         Ryszard Szostak                                      Bogatynia
3.         Patrycja Zub                                             Bogatynia
4.         Izabela Szewczyk-Merta                          Bogatynia
5.         Paulina Karolina Żuberek                       Bogatynia
6.         Anita Estera Fret                                      Jasna Góra
7.         Sylwia Katarzyna Raba                            Bogatynia
8.         Barbara Grażyna Tetera                          Bogatynia
9.         Elżbieta Cieślińska                                  Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR  14
Liceum Ogólnokształcące  im. Marii Skłodowskiej-Curie                 
ul. II Armii Wojska Polskiego 5, Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Tadeusz Antoni Okorski                         Porajów
2.         Piotr Kawecki                                           Bogatynia
3.         Małgorzata Otrociuk                                Bogatynia
4.         Marek Olizarowicz                                   Bogatynia
5.         Violetta Wojtania                                     Bogatynia
6.         Klaudia Katarzyna Czarnecka                 Bogatynia
7.         Renata Zielewska                                    Bogatynia
8.         Maria Stanisława Żeglin                         Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 15 
Publiczne Przedszkole nr 5  ul. Fryderyka Chopina 13,  Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Dawid Augustyn                                      Bogatynia
2.         Jerzy Grzegorz Rajewicz                        Bogatynia
3.         Lidia Stanisława Molak                           Bogatynia
4.         Małgorzata Izabela Marszał                     Bogatynia
5.         Kamil Jakub Ostrowski                           Bogatynia
6.         Urszula Teresa Bielat                              Bogatynia
7.         Anna Nowicka                                         Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUMNR  16
Publiczne Przedszkole nr 6 
ul. Wyczółkowskiego 32a, Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Piotr Wiśniewski                                     Porajów 
2.         Grzegorz Andrzej Fudali                         Bogatynia
3.         Zenon Antoniak                                       Bogatynia
4.         Katarzyna Jakubaszek                           Bogatynia
5.         Krystyna Orzechowska-Supierz           Bogatynia
6.         Agnieszka Ewa Tabak                            Bogatynia
7.         Maria Rudzis                                            Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR  17
Zespól Szkół z Oddziałami Integracyjnym  ul. Wyczółkowskiego 42a, Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Krystyna Maria Maciąg                           Bogatynia
2.         Krzysztof Zygmunt Młynarczyk                Bogatynia
3.         Paweł Krzysztof Fudali                            Bogatynia
4.         Magdalena Czyżowska                           Bogatynia
5.         Damian Kołczyn                                      Bogatynia
6.         Anna Lucyna Wirwińska                         Bogatynia
7.         Monika Iwona Nawrot                             Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR  18
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ul. Wyczółkowskiego 15,  Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Genowefa Maria Kozakowska               Bogatynia
2.         Ewa Młynarczyk                                         Bogatynia
3.         Maria Węsławowicz                                 Bogatynia
4.         Krystyna Gościniak                                  Bogatynia
5.         Bogusława Władysława Niedźwiedź   Bogatynia
6.         Agnieszka Bożena Zieniewicz               Bogatynia
7.         Diana Cecylia Janisz                              Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR  19
Zespól Szkół z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wyczółkowskiego 42a, Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Marta Maciąg                                           Bogatynia
2.         Konrad Marek Wysocki                          Bogatynia
3.         Eugeniusz Kubica                                   Bogatynia
4.         Adam Locher                                           Bogatynia
5.         Lucyna Miałka                                          Bogatynia
6.         Elżbieta Wirwińska                                 Bogatynia
7.         Agnieszka Maranda                                Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 20
Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Barbary
ul. Kościuszki 33, Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Małgorzata Okorska                               Porajów
2.         Karina Manuela Kresnel-Bunak          Bogatynia
3.         Zenon Kukla                                            Bogatynia
4.         Violetta Bogusława Żurowska             Bogatynia
5.         Łukasz Artur Prędota                             Bogatynia
6.         Beata Maria Oleszkiewicz                     Bogatynia
7.         Ewa Irena Wojtas                                   Bogatynia
8.         Katarzyna Pęcherzewska                      Bogatynia             

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 21
Multifunkcjonalne Centrum  Trójstyku 
ul.  Nadrzeczna 18, Bogatynia

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Anetta Beata Włoskiewicz                       Bogatynia
2.         Wiesława Anna Kisiel                             Bogatynia
3.         Marta Rychtarczyk                                   Bogatynia
4.         Iwona Maria Locher                                Bogatynia
5.         Zuzanna Strzykała                                   Bogatynia
6.         Andrzej Kazimierz Karapuda                   Bogatynia
7.         Anna Maria Hanuąová                            Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 22
Szpital Gminny Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni
ul. Szpitalna 16

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1.         Grażyna Kazimiera Studzińska              Bogatynia 
2.         Barbara Śmigielska                                 Bogatynia
3.         Krzysztof Marek Kukla                             Bogatynia
4.         Joanna Tichaczek                                   Bogatynia
5          Violetta Anna Vonczina                          Bogatynia
6.         Alicja Irena Kucińska - Czop                 Bogatynia
7.         Paulina German                                       Bogatynia
8.         Piotr Jasiński                                           Bogatynia

OBWODOWA KOMISJA DS. REFERENDUM NR 23
Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny  
Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu,
Zakład dla Nerwowo i Psychicznie Chorych
im. M. Marzyńskiego ul. Rolnicza 25, Sieniawka

L.p       imię i nazwisko                                       Miejsce zamieszkania

1           Edward Perłowski                                   Porajów
2           Monika Iwona Błaszczyk                        Bogatynia
3           Jolanta Beata Muzyk                               Jasna Góra
4           Małgorzata Karolina Chwałko-Mruk      Porajów
5           Agata Jolanta Kowalczyk                        Bogatynia
6           Marcin Ryszard Pędrak                          Bogatynia

§ 2

 Wykonanie zarządzenia powierza się Sekretarzowi Gminy.

 § 3

 

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania i podlega podaniu do wiadomości publicznej poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń oraz umieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej.

Metadane

Podmiot udostępniający:UMiG Bogatynia
Źródło informacji:Andrzej Grzmielewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Tomek Kuczaj
Data wprowadzenia:2015-08-13 14:58:12
Opublikował:Tomek Kuczaj
Data publikacji:2015-08-13 15:29:00
Ostatnia zmiana:2015-08-13 15:29:07
Ilość wyświetleń:2731

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij