Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Bogatynia

Kolorowy pasek

Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia o składach Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych do pracy w Wyborach do Sejmu RP i Senatu RP zarządzonych na dzień 25 października 2015r.

INFORMACJA

BURMISTRZA MIASTA I GMINY BOGATYNIA O SKŁADACH OBWODOWYCH  KOMISJI WYBORCZYCH POWOŁANYCH DO PRACY W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 25 PAŹDZIERNIKA 2015r.

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Świetlica wiejska

ul. Główna 20, Kopaczów

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Klaudia Julia Wąsicka

Kopaczów

Przewodniczący

2.

Koalicyjny Komitet Wyborczy
Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Małgorzata Buczek-Rizki

Bogatynia

Członek

3.

Komitet Wyborczy KORWiN

Joanna Jurewicz

Bogatynia

Członek

4.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Stanisław Jan Spich

Kopaczów

Członek

5.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Piotr Wasielewski

Kopaczów

Zastępca przewodniczącego

6.

Komitet Wyborczy
Narodowego Odrodzenia Polski

Ryszard Maksymilian Modrzyński

Porajów

Członek

7.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Lucyna Lewicz

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Strażnica  Ochotniczej Straży Pożarnej

ul. Rolnicza 1b, Sieniawka

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Patryk Sebastian Stefaniak

Sieniawka

Przewodniczący

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Iwona Barbara Czaus

Porajów

Członek

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Agnieszka Anna Solecka

Porajów

Zastępca Przewodniczącego

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Luiza Wołczek

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Radosław Adam Sawicki

Sieniawka

Członek

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Magdalena Barankiewicz

Sieniawka

Członek

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Agata Dorota Modrzyńska

Porajów

Członek

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Michał Leszek Andrzejewski

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 W WYBORACH DO SEJMU RP  I SENATU RP

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi

ul. Górnicza

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Sylwia Józefa Myślińska

Bogatynia

Członek

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Lila Stefaniak

Porajów

Członek

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Dominik Mruk

Porajów

Członek

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Dawid Klinkosch

Porajów

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Izabela Bednarska

Porajów

Zastępca Przewodniczącego

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Miłosz Bartłomiej Pietrucha

Porajów

Członek

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Tadeusz Antoni Okorski

Porajów

Przewodniczący

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Marta Frońska

Porajów

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Publiczna Szkoła Podstawowa

ul. Świerczewskiego 7,  Opolno-Zdrój

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Monika Anna Banach

Opolno-Zdrój

Przewodniczący

2.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Renata Czarnojańczyk

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

3.

Komitet Wyborczy KORWiN

Ewelina Karolina Dopieralska

Opolno-Zdrój

Członek

4.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Barbara Stanisława Kowalska

Opolno-Zdrój

Członek

5.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Krzysztof Grzegorz Sienkiewicz

Bratków 35

Członek

6.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Katarzyna Magdalena Nowak

Opolno-Zdrój

Członek

7.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Edyta Kierman

Opolno-Zdrój

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum,

Działoszyn 33

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Justyna Marta Chruścicka

Bogatynia

Członek

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Henryk Dobrychłop

Posada

Przewodniczący

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Irena Maria Włos

Działoszyn

Zastępca Przewodniczącego

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Anna Kuchmistrz

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Maria Teresa Bokszyńska

Działoszyn

Członek

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Anna Bożena Legeżyńska

Bratków

Członek

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Marzena Ewa Mikołajczyk

Bogatynia

Członek

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Sylwia Zofia Sułkowska

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Dom Kultury

ul. Ogrodowa 1, Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Barbara Śmigielska

Bogatynia

Przewodniczący

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Dorota Zając

Bogatynia

Członek

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Andrzej Mieczysław Locher

Bogatynia

Członek

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Zofia Anna Sadek

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Jolanta Zasońska

Bogatynia

Członek

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15

Izabela Anna Żmuda

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Irena Baran

Bogatynia

Członek

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Monika Dorota Pierzchalska

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z siedzibą w Bogatyni

ul. Młodych Energetyków 24

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Krzysztof Mieczysław Niezabitowski

Bogatynia

Członek

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Stanisław Zwirydowski

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Maria Komil

Działoszyn

Członek

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Agnieszka Edyta Wieliczko

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Ewelina Teresa Baranek

Bogatynia

Członek

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Zbigniew Cikacz

Bratków

Członek

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Arkadiusz Mikołajczyk

Bogatynia

Przewodniczący

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Magdalena Iwona Biniasz

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Sala Sportowa w byłym gimnazjum nr 2

ul. Daszyńskiego 53, Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Anna Marianna Zacharuś

Bogatynia

Członek

2.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Teresa Janina Faderewicz

Bogatynia

Przewodniczący

3.

Komitet Wyborczy KORWiN

Zofia Bogumiła Jakubowska

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

4.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Beata Teresa Wenc

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Marta Małgorzata Janik

Bogatynia

Członek

6.

Uzupełnienie składu

Mariola Teresa Poddębniak

Bogatynia

Członek

7.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Magdalena Pływacz

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 

ul. Plac Bohaterów Warszawy 1, Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Ewa Konstancja Wapniarczuk

Bogatynia

Członek

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Agnieszka Irena Długosz

Bogatynia

Członek

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Mariusz Andrzej Szyrwiel

Bogatynia

Przewodniczący

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Agnieszka Bożena Zieniewicz

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Stanisław Arsan

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Tomasz Rachwał

Bogatynia

Członek

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Sławomir Nowak

Opolno-Zdrój

Członek

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Renata Marciniak

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10 W WYBORACH DO SEJMU RP  I SENATU RP

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

ul. Daszyńskiego 29, Bogatynia 

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Anna Izabela German

Bogatynia

Przewodniczący

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Marzena Melania Achcińska

Bogatynia

Członek

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Kamilla Kowalska

Bogatynia

Członek

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Edward Wiśniewski

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Joanna Irena Otrociuk

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

6.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Alicja Caban

Bogatynia

Członek

7.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Radosław Tomasz Piwowarski

Bogatynia

Członek

8.

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 11 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Hala Sportowa

ul. Sportowa 8,  Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Dawid Mariusz Szczepanik

Bogatynia

Członek

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Krzysztofa Rudziewicz

Bogatynia

Członek

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Aneta Agnieszka Zając

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Magda Elżbieta Budzińska

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Honorata Beata Jasińska

Bogatynia

Przewodniczący

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Dorota Cisło

Bratków

Członek

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Natalia Horodecka

Bogatynia

Członek

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Dorota Magdalena Wiśniewska

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 12 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Publiczne Gimnazjum nr 1,

ul. Chopina 15, Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Halina Wasilewska-Szklarek

Bogatynia

Członek

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Monika Godzwon

Bogatynia

Członek

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Jolanta Bronisława Bałandin

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Wiktor Aleks Stępiński

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Janusz Sontowski

Bogatynia

Członek

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Justyna Iwona Jurczyńska

Krzewina

Członek

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Krystyna Maria Okorska

Porajów

Przewodniczący

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Marta Marzena Fitas

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 13 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Bogatyński Ośrodek Kultury

 ul. II Armii Wojska Polskiego 1, Bogatynia 

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Ryszard Szostak

Bogatynia

Przewodniczący

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Justyna Popławska

Bogatynia

Członek

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Natalia Dominika Matejek

Bogatynia

Członek

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Marzena Budzińska

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Damian Stanisław Otrociuk

Bogatynia

Członek

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Violetta Anna Vonczina

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Dawid Augustyn

Bogatynia

Członek

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Piotr Ryszard Jasiński

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 14 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Liceum Ogólnokształcące  im. Marii Skłodowskiej-Curie                 

ul. II Armii Wojska Polskiego 5, Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Piotr Kawecki

Bogatynia

Członek

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Danuta Olechnik

Bogatynia

Członek

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Marek Olizarowicz

Bogatynia

Przewodniczący

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Leszek Wiesław Budziński

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Małgorzata Aneta Otrociuk

Bogatynia

Członek

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Klaudia Katarzyna Czarnecka

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Anetta Beata Włoskiewicz

Bogatynia

Członek

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Maria Stanisława Żeglin

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 15 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Publiczne Przedszkole nr 5 

ul. Fryderyka Chopina 13,  Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Jerzy Grzegorz Rajewicz

Bogatynia

Członek

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Katarzyna Sylwia Dobrowolska

Kopaczów

Przewodniczący

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Małgorzata Izabela Marszał

Bogatynia

Członek

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Magdalena Natalia Skoneczna

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Marta Rychtarczyk

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Jerzy Marek Borówko

Bogatynia

Członek

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Barbara Beata Matysiak

Bogatynia

Członek

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Anna Nowicka

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 16 W WYBORACH DO SEJMU RP  I SENATU RP

Publiczne Przedszkole nr 6 

ul. Wyczółkowskiego 32a, Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Ewa Zofia Śpiewla

Bogatynia

Członek

2.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Katarzyna Jakubaszek

Bogatynia

Członek

3.

Komitet Wyborczy KORWiN

Karolina Anita Śliwczyńska

Bogatynia

Przewodniczący

4.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Zenon Antoniak

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

5.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Anna Monika Kępska

Bogatynia

Członek

6.

Uzupełnienie składu

Paweł Mikuć

Bogatynia

Członek

7.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Joanna Krystyna Byczek

Bogatynia

Członek

8.

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 17 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Zespól Szkół z Oddziałami Integracyjnym

ul. Wyczółkowskiego 42a, Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Władysław Marian Florja

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Zbigniew Majewski

Bogatynia

Członek

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Magdalena Czyżowska

Bogatynia,

Członek

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Dawid Woźnicki

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Paweł Krzysztof Fudali

Bogatynia

Członek

6.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Katarzyna Marianna Czajkowska

Bogatynia

Członek

7.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Krystyna Maria Maciąg

Bogatynia

Przewodniczący

8.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Monika Iwona Nawrot

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 18 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

ul. Wyczółkowskiego 15,  Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Krzysztof Zygmunt Młynarczyk

Bogatynia

Członek

2.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Krystyna Gościniak

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

3.

Komitet Wyborczy KORWiN

Izabela Małgorzata Kolek

Bogatynia

Członek

4.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Maria Węsławowicz

Bogatynia

Przewodniczący

5.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Mateusz Patryk Grzywa

Bogatynia

Członek

6.

Uzupełnienie składu

Jadwiga Dorota Pastuszko

Bogatynia

Członek

7.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Agnieszka Małgorzata Depta

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 19 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Zespól Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

ul. Wyczółkowskiego 42a, Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Agata Jolanta Kowalczyk

Bogatynia

Członek

2.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Violetta Bogusława Żurowska

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

3.

Komitet Wyborczy KORWiN

Anita Romańska

Bogatynia

Członek

4.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Irena Janina Hołowińska

Bogatynia

Przewodniczący

5.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Żaneta Ida Cykman

Bogatynia

Członek

6.

Uzupełnienie składu

Agnieszka Aneta Domańska

Bogatynia

Członek

7.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Donata Katarzyna Kasprzak

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 20 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Barbary

ul. Kościuszki 33, Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Karina Manuela Krensel-Bunak

Bogatynia

Członek

2.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Justyna Marzena Gaszewska

Bogatynia

Członek

3.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Zuzanna Strzykała

Bogatynia

Członek

4.

Komitet Wyborczy KORWiN

Maria Bialik

Bogatynia

Członek

5.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Zenon Robert Kukla

Bogatynia

Przewodniczący

6.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Małgorzata Anna Okorska

Porajów

Zastępca Przewodniczącego

7.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Katarzyna Angelika Miłoszewska

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 21 W WYBORACH DO SEJMU RP  I SENATU RP

Multifunkcjonalne Centrum  Trójstyku 

ul.  Nadrzeczna 18, Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Wiesława Anna Kisiel-Smółka

Bogatynia

Członek

2.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Elżbieta Stanisława Sobierajska

Bogatynia

Członek

3.

Komitet Wyborczy KORWiN

Monika Pałgan

Bogatynia

Członek

4.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Krystyna Gudełajska

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

5.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Krzysztof Cisło

Bratków

Członek

6.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Anna Lewandowska

Bogatynia

Członek

7.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Anna Maria Hanuąová

Bogatynia

Przewodniczący

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 22 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Szpital Gminny Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni                             

ul. Szpitalna 16, Bogatynia

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Kamil Andrzej Kruk

Bogatynia

Członek

2.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Joanna Tichaczek

Bogatynia

Członek

3.

Komitet Wyborczy KORWiN

Jolanta Wysocka

Bogatynia

Członek

4.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Renata Kukla

Bogatynia

Przewodniczący

5.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Anna Ewa Stojek

Bogatynia

Zastępca Przewodniczącego

6.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Marta Maciąg

Bogatynia

Członek

7.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Anna Piątek

Bogatynia

Członek

 

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 23 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny  

Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu,

Zakład dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

im. M. Marzyńskiego

ul. Rolnicza 25, Sieniawka

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Imiona i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Funkcja

1.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Monika Iwona Błaszczyk

Bogatynia

Przewodniczący

2.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Małgorzata Karolina Chwałko-Mruk

Porajów

Członek

3.

Komitet Wyborczy KORWiN

Sylwia Łucja Stawiana

Bogatynia

Członek

4.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Jolanta Beata Muzyk

Jasna Góra

Zastępca Przewodniczącego

5.

Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

Michał Marcinonis

Porajów

Członek

6.

Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski

Joanna Gabriela Rybicka

Porajów

Członek

7.

Osoba wskazana przez Burmistrza

Marcin Ryszard Pędrak

Bogatynia

Członek

Metadane

Podmiot udostępniający:UMiG Bogatynia
Źródło informacji:Andrzej Grzmielewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Tomek Kuczaj
Data wprowadzenia:2015-10-13 13:47:17
Opublikował:Tomek Kuczaj
Data publikacji:2015-10-13 13:52:09
Ostatnia zmiana:2015-10-13 13:52:16
Ilość wyświetleń:978
Gmina Bogatynia
Daszyńskiego 1, 59-920 Bogatynia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij