Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Bogatynia

Kolorowy pasek

Wykaz redakorów BIP-dane kontaktowe

LP Nazwa wydziału Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail
1. Biuro Burmistrza Katarzyna Gowin 75 77 25 117 katarzyna.gowin@bogatynia.pl
Magdalena Kutz 75 77 25 170 magda.kutz@bogatynia.pl
2. Wydział Gospodarki Gruntami i Handlu Katarzyna Pęcherzewska 75 77 25 187 k.pecherzewska@bogatynia.pl
Sławomir Łyp 75 77 25 182 slawomir.lyp@bogatynia.pl
3. BHP Grażyna Bobójć 75 77 25 265 grazyna.bobojc@bogatynia.pl
4. Dział Kontroli      
     
5. Wydział Edukacji, Kultury i Komunikacji Społecznej Angelika Wieczorek 75 77 25 195 angelika.wieczorek@bogatynia.pl
Grzegorz Urban 75 77 25 191 grzegorz.urban@bogatynia.pl
Piotr Grenda 75 77 25 194 piotr.grenda@bogatynia.pl
Edyta Kierman 75 77 25 341 edyta.kierman@bogatynia.pl
Urszula Frątczak-Skorupa 75 77 25 345 urszula.fratczakskorupa@bogatynia.pl
6. Biuro Rady Miejskiej i Kancelaria Monika Morawska 75 77 25 112 monika.morawska@bogatynia.pl
Olimpia Bryła 75 77 25 111 olimpia.bryla@bogatynia.pl
Dorota Wiśniewska 75 77 25 137 dorota.wisniewska@bogatynia.pl
Maria Rudzis 75 77 25 140 maria.rudzis@bogatynia.pl
Magdalena Pływacz 75 77 25 134 magdalena.plywacz@bogatynia.pl
7. Wydział Spraw Obywatelskich i Współpracy Transgranicznej Adam Żebrowski 75 77 25 270 adam.zebrowski@bogatynia.pl
Małgorzata Kozłowska 75 77 25 221 malgorzata.kozlowska@bogatynia.pl
Kamil Stuliński 75 77 25 226 kamil.stulinski@boagtynia.pl
8. Wydział Finansowy Donata Kasprzak 75 77 25 144 donata.kasprzak@bogatynia.pl
Anna Hanuąová 75 77 25 148 anna.faderewicz@bogatynia.pl
Beata Górska 75 77 25 123 beata.gorska@bogatynia.pl
Marcin Pędrak 75 77 25 125 marcin.pedrak@bogatynia.pl
9. Wydział Ochrony Środowiska i Zagospodarowania Przestrzennego Katarzyna Szcześniak 75 77 25 388 katarzyna.szczesniak@bogatynia.pl
Monika Nawrot 75 77 25 385 monika.nawrot@bogatynia.pl
10. Wydział Przygotowania Inwestycji Monika Żądeł 75 77 25 363 monika.zadel@bogatynia.pl
Joanna Zając 75 77 25 362 joanna.zajac@bogatynia.pl
11. Wydział Realizacji Inwestycji      
     
12. Wydział Funduszy Zewnętrznych Karina Nowosad 75 77 25 392 karina.nowosad@bogatynia.pl
13. Wydział Zamówień Publicznych Michał Andrzejewski 75 77 25 371 michal.andrzejewski@bogatynia.pl
Piotr Wysocki 75 77 25 372 piotr.wysocki@bogatynia.pl
14. Główny Specjalista ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Grzegorz Hryszkiewicz 75 77 25 292 grzegorz.hryszkiewicz@bogatynia.pl
Przemysław Błaszczyk 75 77 25 293 przemek.blaszczyk@bogatynia.pl
15. Wydział Polityki Społecznej i Świadczeń Socjalnych Jadwiga Nowińska 75 77 25 245 jadwiga.nowinska@bogatynia.pl
Irena Kucharska 75 77 25 243 irena.kucharska@bogatynia.pl
16. Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Marek Teowicki 75 77 25 203 marek.teowicki@bogatynia.pl
Dorota Domańska 75 77 25 202 dorota.domanska@bogatynia.pl
17. Wydział Organizacyjno-Prawny Irena Burdzy 75 77 251 72 irena.burdzy@bogatynia.pl
Marcin Łochyn 75 77 25 174 marcin.lohyn@bogatynia.pl
Tomasz Kuczaj 75 77 25 175 tomasz.kuczaj@bogatynia.pl
Izabela Ostrowska 75 77 25 179 archiwum@bogatynia.pl
18. Urząd Stanu Cywilnego Iwona Radziechowska 75 77 25 252 iwona.radziechowska@bogatynia.pl
Maria Machulak 75 77 25 251 maria.machulak@bogatynia.pl


 

Metadane

Źródło informacji:Grażyna Staliś
Data utworzenia:2013-04-18 15:09:18
Wprowadził do systemu:Grażyna Staliś
Data wprowadzenia:2012-11-14 12:41:25
Opublikował:Anetta Bednarek
Data publikacji:2012-11-14 12:53:11
Ostatnia zmiana:2016-11-15 08:46:19
Ilość wyświetleń:9833

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij