Zarządzenie Nr 113/2015
z dnia 05.10.2015 r.
w sprawie powołania składów osobowych obwodowych komisji wyborczych na terenie Miasta i Gminy Bogatynia w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
Na podstawie art. 182 §1 pkt 1 i art. 182 §8 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.) uwzględniając zgłoszenia kandydatów dokonane przez uprawnione podmioty, zarządzam co następuje:
§ 1.
1. Dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku powołuje się na terenie miasta i gminy Bogatynia 23 obwodowe komisje wyborcze.
2. Skład osobowy poszczególnych obwodowych komisji wyborczych określa załącznik nr 1.
§ 2.
Wykonanie Zarządzenia powierza się Sekretarzowi Gminy.
§ 3.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania i podlega podaniu do wiadomości publicznej poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń oraz umieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej.
Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 113/2015
z dnia 05.10.2015r.
Składy obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Świetlica wiejska
ul. Główna 20, Kopaczów
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania |
1. |
Klaudia Julia Wąsicka |
Kopaczów |
2. |
Małgorzata Buczek-Rizki |
Bogatynia |
3. |
Joanna Jurewicz |
Bogatynia |
4. |
Stanisław Jan Spich |
Kopaczów |
5. |
Piotr Wasielewski |
Kopaczów |
6. |
Ryszard Maksymilian Modrzyński |
Porajów |
7. |
Lucyna Lewicz |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej
ul. Rolnicza 1b, Sieniawka
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Patryk Sebastian Stefaniak |
Sieniawka | |
2. |
Iwona Barbara Czaus |
Porajów | |
3. |
Agnieszka Anna Solecka |
Porajów | |
4. |
Luiza Wołczek |
Bogatynia | |
5. |
Radosław Adam Sawicki |
Sieniawka | |
6. |
Magdalena Barankiewicz |
Sieniawka | |
7. |
Agata Dorota Modrzyńska |
Porajów | |
8. |
Michał Leszek Andrzejewski |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Górnicza 1C, Porajów
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania |
1. |
Sylwia Józefa Myślińska |
Bogatynia |
2. |
Lila Stefaniak |
Porajów |
3. |
Dominik Mruk |
Porajów |
4. |
Dawid Klinkosch |
Porajów |
5. |
Izabela Bednarska |
Porajów |
6. |
Miłosz Bartłomiej Pietrucha |
Porajów |
7. |
Tadeusz Antoni Okorski |
Porajów |
8. |
Marta Frońska |
Porajów |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Publiczna Szkoła Podstawowa
ul. Świerczewskiego 7, Opolno-Zdrój
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Monika Anna Banach |
Opolno-Zdrój | |
2. |
Renata Czarnojańczyk |
Bogatynia | |
3. |
Ewelina Karolina Dopieralska |
Opolno-Zdrój | |
4. |
Barbara Stanisława Kowalska |
Opolno-Zdrój | |
5. |
Krzysztof Grzegorz Sienkiewicz |
Bratków | |
6. |
Katarzyna Magdalena Nowak |
Opolno-Zdrój | |
7. |
Edyta Kierman |
Opolno-Zdrój |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum,
Działoszyn 33
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania |
1. |
Justyna Marta Chruścicka |
Bogatynia |
2. |
Henryk Dobrychłop |
Posada |
3. |
Irena Maria Włos |
Działoszyn |
4. |
Anna Kuchmistrz |
Bogatynia |
5. |
Maria Teresa Bokszyńska |
Działoszyn |
6. |
Anna Bożena Legeżyńska |
Bratków |
7. |
Marzena Ewa Mikołajczyk |
Bogatynia |
8. |
Sylwia Zofia Sułkowska |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Dom Kultury
ul. Ogrodowa 1, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania |
1. |
Barbara Śmigielska |
Bogatynia |
2. |
Dorota Zając |
Bogatynia |
3. |
Andrzej Mieczysław Locher |
Bogatynia |
4. |
Zofia Anna Sadek |
Bogatynia |
5. |
Jolanta Zasońska |
Bogatynia |
6. |
Izabela Anna Żmuda |
Bogatynia |
7. |
Irena Baran |
Bogatynia |
8. |
Monika Dorota Pierzchalska |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z siedzibą w Bogatyni
ul. Młodych Energetyków 24
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | ||
1. |
Krzysztof Mieczysław Niezabitowski |
Bogatynia | ||
2. |
Stanisław Zwirydowski |
Bogatynia | ||
3. |
Maria Komil |
Działoszyn | ||
4. |
Agnieszka Edyta Wieliczko |
Bogatynia | ||
5. |
Ewelina Teresa Baranek |
Bogatynia | ||
6. |
Zbigniew Cikacz |
Bratków | ||
7. |
Arkadiusz Mikołajczyk |
Bogatynia | ||
8. |
Magdalena Iwona Biniasz |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Sala Sportowa w byłym gimnazjum nr 2
ul. Daszyńskiego 53, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Anna Marianna Zacharuś |
Bogatynia | |
2. |
Teresa Janina Faderewicz |
Bogatynia | |
3. |
Zofia Bogumiła Jakubowska |
Bogatynia | |
4. |
Beata Teresa Wenc |
Bogatynia | |
5. |
Marta Małgorzata Janik |
Bogatynia | |
6. |
Mariola Teresa Poddębniak |
Bogatynia | |
7. |
Magdalena Pływacz |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Plac Bohaterów Warszawy 1, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Ewa Konstancja Wapniarczuk |
Bogatynia | |
2. |
Agnieszka Irena Długosz |
Bogatynia | |
3. |
Mariusz Andrzej Szyrwiel |
Bogatynia | |
4. |
Agnieszka Bożena Zieniewicz |
Bogatynia | |
5. |
Stanisław Arsan |
Bogatynia | |
6. |
Tomasz Rachwał |
Bogatynia | |
7. |
Sławomir Nowak |
Opolno-Zdrój | |
8. |
Renata Marciniak |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
ul. Daszyńskiego 29, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Anna Izabela German |
Bogatynia | |
2. |
Marzena Melania Achcińska |
Bogatynia | |
3. |
Kamilla Kowalska |
Bogatynia | |
4. |
Edward Wiśniewski |
Bogatynia | |
5. |
Joanna Irena Otrociuk |
Bogatynia | |
6. |
Alicja Caban |
Bogatynia | |
7. |
Radosław Tomasz Piwowarski |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 11 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Hala Sportowa
ul. Sportowa 8, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Dawid Mariusz Szczepanik |
Bogatynia | |
2. |
Krzysztofa Rudziewicz |
Bogatynia | |
3. |
Aneta Agnieszka Zając |
Bogatynia | |
4. |
Magda Elżbieta Budzińska |
Bogatynia | |
5. |
Honorata Beata Jasińska |
Bogatynia | |
6. |
Dorota Cisło |
Bratków | |
7. |
Natalia Horodecka |
Bogatynia | |
8. |
Dorota Magdalena Wiśniewska |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 12 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Publiczne Gimnazjum nr 1
ul. Chopina 15, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Halina Wasilewska-Szklarek |
Bogatynia | |
2. |
Monika Godzwon |
Bogatynia | |
3. |
Jolanta Bronisława Bałandin |
Bogatynia | |
4. |
Wiktor Aleks Stępiński |
Bogatynia | |
5. |
Janusz Sontowski |
Bogatynia | |
6. |
Justyna Iwona Jurczyńska |
Krzewina | |
7. |
Krystyna Maria Okorska |
Porajów | |
8. |
Marta Marzena Fitas |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 13 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Bogatyński Ośrodek Kultury
ul. II Armii Wojska Polskiego 1, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Ryszard Szostak |
Bogatynia | |
2. |
Justyna Popławska |
Bogatynia | |
3. |
Natalia Dominika Matejek |
Bogatynia | |
4. |
Marzena Budzińska |
Bogatynia | |
5. |
Damian Stanisław Otrociuk |
Bogatynia | |
6. |
Violetta Anna Vonczina |
Bogatynia | |
7. |
Dawid Augustyn |
Bogatynia | |
8. |
Piotr Ryszard Jasiński |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 14 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. II Armii Wojska Polskiego 5, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Piotr Kawecki |
Bogatynia | |
2. |
Danuta Olechnik |
Bogatynia | |
3. |
Marek Olizarowicz |
Bogatynia | |
4. |
Leszek Wiesław Budziński |
Bogatynia | |
5. |
Małgorzata Aneta Otrociuk |
Bogatynia | |
6. |
Klaudia Katarzyna Czarnecka |
Bogatynia | |
7. |
Anetta Beata Włoskiewicz |
Bogatynia | |
8. |
Maria Stanisława Żeglin |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 15 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Publiczne Przedszkole nr 5
ul. Fryderyka Chopina 13, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Jerzy Grzegorz Rajewicz |
Bogatynia | |
2. |
Katarzyna Sylwia Dobrowolska |
Kopaczów | |
3. |
Małgorzata Izabela Marszał |
Bogatynia | |
4. |
Magdalena Natalia Skoneczna |
Bogatynia | |
5. |
Marta Rychtarczyk |
Bogatynia | |
6. |
Jerzy Marek Borówko |
Bogatynia | |
7. |
Barbara Beata Matysiak |
Bogatynia | |
8. |
Anna Nowicka |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 16 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Publiczne Przedszkole nr 6
ul. Wyczółkowskiego 32a, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Ewa Zofia Śpiewla |
Bogatynia | |
2. |
Katarzyna Jakubaszek |
Bogatynia | |
3. |
Karolina Anita Śliwczyńska |
Bogatynia | |
4. |
Zenon Antoniak |
Bogatynia | |
5. |
Anna Monika Kępska |
Bogatynia | |
6. |
Paweł Mikuć |
Bogatynia | |
7. |
Joanna Krystyna Byczek |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 17 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Zespól Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Wyczółkowskiego 42a, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Władysław Marian Florja |
Bogatynia | |
2. |
Zbigniew Majewski |
Bogatynia | |
3. |
Magdalena Czyżowska |
Bogatynia | |
4. |
Dawid Woźnicki |
Bogatynia | |
5. |
Paweł Krzysztof Fudali |
Bogatynia | |
6. |
Katarzyna Marianna Czajkowska |
Bogatynia | |
7. |
Krystyna Maria Maciąg |
Bogatynia | |
8. |
Monika Iwona Nawrot |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 18 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ul. Wyczółkowskiego 15, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Krzysztof Zygmunt Młynarczyk |
Bogatynia | |
2. |
Krystyna Gościniak |
Bogatynia | |
3. |
Izabela Małgorzata Kolek |
Bogatynia | |
4. |
Maria Węsławowicz |
Bogatynia | |
5. |
Mateusz Patryk Grzywa |
Bogatynia | |
6. |
Jadwiga Dorota Pastuszko |
Bogatynia | |
7. |
Agnieszka Małgorzata Depta |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 19 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Zespól Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Wyczółkowskiego 42a, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Agata Jolanta Kowalczyk |
Bogatynia | |
2. |
Violetta Bogusława Żurowska |
Bogatynia | |
3. |
Anita Romańska |
Bogatynia | |
4. |
Irena Janina Hołowińska |
Bogatynia | |
5. |
Żaneta Ida Cykman |
Bogatynia | |
6. |
Agnieszka Aneta Domańska |
Bogatynia | |
7. |
Donata Katarzyna Kasprzak |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 20 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Barbary
ul. Kościuszki 33, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Karina Manuela Krensel-Bunak |
Bogatynia | |
2. |
Justyna Marzena Gaszewska |
Bogatynia | |
3. |
Zuzanna Strzykała |
Bogatynia | |
4. |
Maria Bialik |
Bogatynia | |
5. |
Zenon Robert Kukla |
Bogatynia | |
6. |
Małgorzata Anna Okorska |
Porajów | |
7. |
Katarzyna Angelika Miłoszewska |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 21 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Multifunkcjonalne Centrum Trójstyku
ul. Nadrzeczna 18, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Wiesława Anna Kisiel-Smółka |
Bogatynia | |
2. |
Elżbieta Stanisława Sobierajska |
Bogatynia | |
3. |
Monika Pałgan |
Bogatynia | |
4. |
Krystyna Gudełajska |
Bogatynia | |
5. |
Krzysztof Cisło |
Bratków | |
6. |
Anna Lewandowska |
Bogatynia | |
7. |
Anna Maria Hanuąová |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 22 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Szpital Gminny Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni
ul. Szpitalna 16, Bogatynia
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Kamil Andrzej Kruk |
Bogatynia | |
2. |
Joanna Tichaczek |
Bogatynia | |
3. |
Jolanta Wysocka |
Bogatynia | |
4. |
Renata Kukla |
Bogatynia | |
5. |
Anna Ewa Stojek |
Bogatynia | |
6. |
Marta Maciąg |
Bogatynia | |
7. |
Anna Piątek |
Bogatynia |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 23 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny
Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu,
Zakład dla Nerwowo i Psychicznie Chorych
im. M. Marzyńskiego
ul. Rolnicza 25, Sieniawka
Lp. |
Imiona i nazwisko |
miejsce zamieszkania | |
1. |
Monika Iwona Błaszczyk |
Bogatynia | |
2. |
Małgorzata Karolina Chwałko-Mruk |
Porajów | |
3. |
Sylwia Łucja Stawiana |
Bogatynia | |
4 |
Jolanta Beata Muzyk |
Jasna Góra | |
5. |
Michał Marcinonis |
Porajów | |
6. |
Joanna Gabriela Rybicka |
Porajów | |
7. |
Marcin Ryszard Pędrak |
Bogatynia |