Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia o składach Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych do pracy w Wyborach do Sejmu RP i Senatu RP zarządzonych na dzień 25 października 2015r.
INFORMACJA
BURMISTRZA MIASTA I GMINY BOGATYNIA O SKŁADACH OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH POWOŁANYCH DO PRACY W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 25 PAŹDZIERNIKA 2015r.
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Świetlica wiejska
ul. Główna 20, Kopaczów
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Klaudia Julia Wąsicka
Kopaczów
Przewodniczący
2.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Małgorzata Buczek-Rizki
Bogatynia
Członek
3.
Komitet Wyborczy KORWiN
Joanna Jurewicz
Bogatynia
Członek
4.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Stanisław Jan Spich
Kopaczów
Członek
5.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Piotr Wasielewski
Kopaczów
Zastępca przewodniczącego
6.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Ryszard Maksymilian Modrzyński
Porajów
Członek
7.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Lucyna Lewicz
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
StrażnicaOchotniczej Straży Pożarnej
ul. Rolnicza 1b, Sieniawka
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Patryk Sebastian Stefaniak
Sieniawka
Przewodniczący
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Iwona Barbara Czaus
Porajów
Członek
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Agnieszka Anna Solecka
Porajów
Zastępca Przewodniczącego
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Luiza Wołczek
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Radosław Adam Sawicki
Sieniawka
Członek
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Magdalena Barankiewicz
Sieniawka
Członek
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Agata Dorota Modrzyńska
Porajów
Członek
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Michał Leszek Andrzejewski
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 W WYBORACH DO SEJMU RPI SENATU RP
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Górnicza
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Sylwia Józefa Myślińska
Bogatynia
Członek
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Lila Stefaniak
Porajów
Członek
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Dominik Mruk
Porajów
Członek
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Dawid Klinkosch
Porajów
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Izabela Bednarska
Porajów
Zastępca Przewodniczącego
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Miłosz Bartłomiej Pietrucha
Porajów
Członek
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Tadeusz Antoni Okorski
Porajów
Przewodniczący
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Marta Frońska
Porajów
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Publiczna Szkoła Podstawowa
ul. Świerczewskiego 7,Opolno-Zdrój
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Monika Anna Banach
Opolno-Zdrój
Przewodniczący
2.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Renata Czarnojańczyk
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
3.
Komitet Wyborczy KORWiN
Ewelina Karolina Dopieralska
Opolno-Zdrój
Członek
4.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Barbara Stanisława Kowalska
Opolno-Zdrój
Członek
5.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Krzysztof Grzegorz Sienkiewicz
Bratków 35
Członek
6.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Katarzyna Magdalena Nowak
Opolno-Zdrój
Członek
7.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Edyta Kierman
Opolno-Zdrój
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum,
Działoszyn 33
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Justyna Marta Chruścicka
Bogatynia
Członek
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Henryk Dobrychłop
Posada
Przewodniczący
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Irena Maria Włos
Działoszyn
Zastępca Przewodniczącego
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Anna Kuchmistrz
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Maria Teresa Bokszyńska
Działoszyn
Członek
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Anna Bożena Legeżyńska
Bratków
Członek
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Marzena Ewa Mikołajczyk
Bogatynia
Członek
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Sylwia Zofia Sułkowska
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Dom Kultury
ul. Ogrodowa 1, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Barbara Śmigielska
Bogatynia
Przewodniczący
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Dorota Zając
Bogatynia
Członek
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Andrzej Mieczysław Locher
Bogatynia
Członek
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Zofia Anna Sadek
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Jolanta Zasońska
Bogatynia
Członek
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15
Izabela Anna Żmuda
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Irena Baran
Bogatynia
Członek
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Monika Dorota Pierzchalska
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z siedzibą w Bogatyni
ul. Młodych Energetyków 24
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Krzysztof Mieczysław Niezabitowski
Bogatynia
Członek
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Stanisław Zwirydowski
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Maria Komil
Działoszyn
Członek
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Agnieszka Edyta Wieliczko
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Ewelina Teresa Baranek
Bogatynia
Członek
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Zbigniew Cikacz
Bratków
Członek
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Arkadiusz Mikołajczyk
Bogatynia
Przewodniczący
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Magdalena Iwona Biniasz
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Sala Sportowa w byłym gimnazjum nr 2
ul. Daszyńskiego 53, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Anna Marianna Zacharuś
Bogatynia
Członek
2.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Teresa Janina Faderewicz
Bogatynia
Przewodniczący
3.
Komitet Wyborczy KORWiN
Zofia Bogumiła Jakubowska
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
4.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Beata Teresa Wenc
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Marta Małgorzata Janik
Bogatynia
Członek
6.
Uzupełnienie składu
Mariola Teresa Poddębniak
Bogatynia
Członek
7.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Magdalena Pływacz
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Plac Bohaterów Warszawy 1, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Ewa Konstancja Wapniarczuk
Bogatynia
Członek
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Agnieszka Irena Długosz
Bogatynia
Członek
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Mariusz Andrzej Szyrwiel
Bogatynia
Przewodniczący
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Agnieszka Bożena Zieniewicz
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Stanisław Arsan
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Tomasz Rachwał
Bogatynia
Członek
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Sławomir Nowak
Opolno-Zdrój
Członek
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Renata Marciniak
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10 W WYBORACH DO SEJMU RPI SENATU RP
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
ul. Daszyńskiego 29, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Anna Izabela German
Bogatynia
Przewodniczący
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Marzena Melania Achcińska
Bogatynia
Członek
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Kamilla Kowalska
Bogatynia
Członek
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Edward Wiśniewski
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Joanna Irena Otrociuk
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
6.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Alicja Caban
Bogatynia
Członek
7.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Radosław Tomasz Piwowarski
Bogatynia
Członek
8.
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 11 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Hala Sportowa
ul. Sportowa 8,Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Dawid Mariusz Szczepanik
Bogatynia
Członek
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Krzysztofa Rudziewicz
Bogatynia
Członek
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Aneta Agnieszka Zając
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Magda Elżbieta Budzińska
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Honorata Beata Jasińska
Bogatynia
Przewodniczący
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Dorota Cisło
Bratków
Członek
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Natalia Horodecka
Bogatynia
Członek
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Dorota Magdalena Wiśniewska
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 12 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Publiczne Gimnazjum nr 1,
ul. Chopina 15, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Halina Wasilewska-Szklarek
Bogatynia
Członek
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Monika Godzwon
Bogatynia
Członek
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Jolanta Bronisława Bałandin
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Wiktor Aleks Stępiński
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Janusz Sontowski
Bogatynia
Członek
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Justyna Iwona Jurczyńska
Krzewina
Członek
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Krystyna Maria Okorska
Porajów
Przewodniczący
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Marta Marzena Fitas
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 13 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Bogatyński Ośrodek Kultury
ul. II Armii Wojska Polskiego 1, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Ryszard Szostak
Bogatynia
Przewodniczący
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Justyna Popławska
Bogatynia
Członek
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Natalia Dominika Matejek
Bogatynia
Członek
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Marzena Budzińska
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Damian Stanisław Otrociuk
Bogatynia
Członek
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Violetta Anna Vonczina
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Dawid Augustyn
Bogatynia
Członek
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Piotr Ryszard Jasiński
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 14 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Liceum Ogólnokształcąceim. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. II Armii Wojska Polskiego 5, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Piotr Kawecki
Bogatynia
Członek
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Danuta Olechnik
Bogatynia
Członek
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Marek Olizarowicz
Bogatynia
Przewodniczący
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Leszek Wiesław Budziński
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Małgorzata Aneta Otrociuk
Bogatynia
Członek
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Klaudia Katarzyna Czarnecka
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Anetta Beata Włoskiewicz
Bogatynia
Członek
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Maria Stanisława Żeglin
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 15 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Publiczne Przedszkole nr 5
ul. Fryderyka Chopina 13,Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Jerzy Grzegorz Rajewicz
Bogatynia
Członek
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Katarzyna Sylwia Dobrowolska
Kopaczów
Przewodniczący
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Małgorzata Izabela Marszał
Bogatynia
Członek
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Magdalena Natalia Skoneczna
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Marta Rychtarczyk
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Jerzy Marek Borówko
Bogatynia
Członek
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Barbara Beata Matysiak
Bogatynia
Członek
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Anna Nowicka
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 16 W WYBORACH DO SEJMU RPI SENATU RP
Publiczne Przedszkole nr 6
ul. Wyczółkowskiego 32a, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Ewa Zofia Śpiewla
Bogatynia
Członek
2.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Katarzyna Jakubaszek
Bogatynia
Członek
3.
Komitet Wyborczy KORWiN
Karolina Anita Śliwczyńska
Bogatynia
Przewodniczący
4.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Zenon Antoniak
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
5.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Anna Monika Kępska
Bogatynia
Członek
6.
Uzupełnienie składu
Paweł Mikuć
Bogatynia
Członek
7.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Joanna Krystyna Byczek
Bogatynia
Członek
8.
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 17 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Zespól Szkół z Oddziałami Integracyjnym
ul. Wyczółkowskiego 42a, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Władysław Marian Florja
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Zbigniew Majewski
Bogatynia
Członek
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Magdalena Czyżowska
Bogatynia,
Członek
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Dawid Woźnicki
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Paweł Krzysztof Fudali
Bogatynia
Członek
6.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Katarzyna Marianna Czajkowska
Bogatynia
Członek
7.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Krystyna Maria Maciąg
Bogatynia
Przewodniczący
8.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Monika Iwona Nawrot
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 18 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ul. Wyczółkowskiego 15,Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Krzysztof Zygmunt Młynarczyk
Bogatynia
Członek
2.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Krystyna Gościniak
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
3.
Komitet Wyborczy KORWiN
Izabela Małgorzata Kolek
Bogatynia
Członek
4.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Maria Węsławowicz
Bogatynia
Przewodniczący
5.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Mateusz Patryk Grzywa
Bogatynia
Członek
6.
Uzupełnienie składu
Jadwiga Dorota Pastuszko
Bogatynia
Członek
7.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Agnieszka Małgorzata Depta
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 19 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Zespól Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Wyczółkowskiego 42a, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Agata Jolanta Kowalczyk
Bogatynia
Członek
2.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Violetta Bogusława Żurowska
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
3.
Komitet Wyborczy KORWiN
Anita Romańska
Bogatynia
Członek
4.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Irena Janina Hołowińska
Bogatynia
Przewodniczący
5.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Żaneta Ida Cykman
Bogatynia
Członek
6.
Uzupełnienie składu
Agnieszka Aneta Domańska
Bogatynia
Członek
7.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Donata Katarzyna Kasprzak
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 20 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Barbary
ul. Kościuszki 33, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Karina Manuela Krensel-Bunak
Bogatynia
Członek
2.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Justyna Marzena Gaszewska
Bogatynia
Członek
3.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Zuzanna Strzykała
Bogatynia
Członek
4.
Komitet Wyborczy KORWiN
Maria Bialik
Bogatynia
Członek
5.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Zenon Robert Kukla
Bogatynia
Przewodniczący
6.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Małgorzata Anna Okorska
Porajów
Zastępca Przewodniczącego
7.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Katarzyna Angelika Miłoszewska
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 21 W WYBORACH DO SEJMU RPI SENATU RP
Multifunkcjonalne CentrumTrójstyku
ul.Nadrzeczna 18, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Wiesława Anna Kisiel-Smółka
Bogatynia
Członek
2.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Elżbieta Stanisława Sobierajska
Bogatynia
Członek
3.
Komitet Wyborczy KORWiN
Monika Pałgan
Bogatynia
Członek
4.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Krystyna Gudełajska
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
5.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Krzysztof Cisło
Bratków
Członek
6.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Anna Lewandowska
Bogatynia
Członek
7.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Anna Maria Hanuąová
Bogatynia
Przewodniczący
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 22 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP
Szpital Gminny Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni
ul. Szpitalna 16, Bogatynia
Lp.
Nazwa komitetu wyborczego
Imiona i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Funkcja
1.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Kamil Andrzej Kruk
Bogatynia
Członek
2.
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Joanna Tichaczek
Bogatynia
Członek
3.
Komitet Wyborczy KORWiN
Jolanta Wysocka
Bogatynia
Członek
4.
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Renata Kukla
Bogatynia
Przewodniczący
5.
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
Anna Ewa Stojek
Bogatynia
Zastępca Przewodniczącego
6.
Komitet Wyborczy Narodowego Odrodzenia Polski
Marta Maciąg
Bogatynia
Członek
7.
Osoba wskazana przez Burmistrza
Anna Piątek
Bogatynia
Członek
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 23 W WYBORACH DO SEJMU RP I SENATU RP